Cameron Diaz jest w ciąży, zdjęcie to potwierdza [FOTO]

45-lenia aktorka i jej mąż, muzyk, 38-leni Benji Madden od kilku lat starają się o dziecko, rozważali nawet adopcję.

Cameron Diaz

Cameron Diaz ma niezwykle ciekawe pochodzenie. Urodziła się w San Diego, w stanie Kalifornia. Jej ojciec był Kubańczykiem hiszpańskiego pochodzenia, natomiast wśród przodków matki byli Anglicy, Niemcy i Szkoci z Ulsteru. Spotykała się m.in. z wokalistą Jaredem Leto, aktorem Mattem Dillonem, jej partnerem był także Justin Timberlake. 5 stycznia 2015 r. wyszła za Benji Maddena.

O tym, że Cameron Diaz spodziewa się dziecka, spekulowało się w mediach od kilku miesiący. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Gwiazdę uchwycono w długiej, luźnej sukience, spod której wyłania się ciążowy, zaokrąglony brzuszek.

Para wielokrotnie informowała, że bardzo chce powiększyć rodzinę. Do tej pory Diaz i Madden nie skomentowali jednak nowiny. Zdaniem zagranicznych komentatorów, o stanie odmiennym gwiazdy świadczy też zmiana jej stylu - od dłuższego czasu Diaz stawia na długie, luźne i wzorzyste sukienki, które mają ukrywać jej rosnący, ciążowy brzuch.

A jak Internet zareagował na tę wiadomość?

Zwraca uwagę, że aktorka zmaga się z problemami psychicznymi. Przeszła terapię, która miała jej pomóc z pogłębiającą się depresją. Według zagranicznych serwisów, problemy nasiliły się, ponieważ od dwóch lat Cameron starała się wraz z mężem o potomka.

„Za stara na dziecko, ciąża po 40. to za późno!” - pojawiły się opinie w sieci.

Cameron Diaz nie przejmuje się komentarzami. Jest przekonana, że wraz z mężem świetnie sprawdzą się w roli rodziców.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz